Zprávy


22. února 2015

Harašment

Redaktor: ld

Aktualita

Žena v Kladně okradla 90letého muže, její syn ho zmlátil do bezvědomí

Brutálního útočníka zadrželi kladenští policisté. Matka mladistvého útočníka v lednu nejprve okradla 90letého muže, mladík ho pak napadl. Zlodějku se ještě před útěkem pokusil zadržet syn napadeného, který pracuje jako strážník, ale marně. Práci mu komplikovali svědci události.

Muž byl napaden u kladenského obchodního domu v Italské ulici. "Žena předvedla scénu, aby od sebe odpoutala pozornost. Vykřikovala nesmyslná obvinění na adresu strážce zákona. Reakce okolí byly bohužel namířeny proti zasahujícímu městskému policistovi," informovala v pondělí mluvčí policie Michaela Nováková.

Následovala potyčka, kterou rozpoutal syn podezřelé ženy. Fyzicky napadl opodál stojícího okradeného důchodce, který po jeho útoku upadl na hranu chodníku a upadl do bezvědomí. Zatímco strážník poskytoval svému otci první pomoc, žena i se svým synem z místa činu utekla. "Kriminalisté vyhodnotili kamerové systémy z obchodního domu. Vzhledem k dobré místní znalosti se podařilo zjistit totožnost zlodějky," uvedla mluvčí.

Mladistvému hrozí čtyři roky vězení

Ženě za přečin krádeže hrozí až dva roky vězení. Kriminalistům se podařilo najít i pachatele brutálního napadení.

"Vyšetřovatelka nyní na případu intenzivně pracuje a předpokládáme, že v následujících dnech bude agresor obviněn z trestného činu těžké ublížení na zdraví," řekla Nováková. Pokud se podaří kriminalistům prokázat úmysl, hrozí mladistvému pachateli za provinění až čtyři roky za mřížemi.

Policisté prověřují i další skutky, například neoprávněné držení platebního prostředku, či další krádeže, z nichž dvojici podezírají.


Zdroj: novinky.cz

Přečtení článku: 25778x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.7

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

20.05.2017, 15:44   Žen v podnikání přibývá výrazně víc než mužů
03.05.2017, 18:53   Matka hodila kojence do vroucí vody. Zatmělo se mi, řekla soudu
23.04.2017, 11:42   Je lepší být žena?
21.03.2017, 11:32   Děti jedly omítku. Za týrání dětí dostala žena nakonec podmínku
13.03.2017, 14:14   Rus (66) doplatil na lásku k brněnským tanečnicím. Udaly jej za znásilnění


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.