Zprávy


18. února 2015

Žena & Muž

Redaktor: ld

Aktualita

Přítelkyně ho zmlátila: naražená žebra, natržený ret a zpřetrhané vazy v koleni

Nechvalně proslulý zpěvák a rapper Ray J (34), který víc než svou uměleckou kariérou vešel do povědomí jako ‚ten z domácího videa Kim Kardashian‘, má doma pěkně ostrou slečnu. Aspirující módní návrhářka, která si říká Princess Love, asi nejde pro facku daleko. Ale to, co předvedla minulou středu, se vymyká i těm nejdivočejším představám. Ray J prý skončil po hádce ‚do krve zmlácený‘. Do případu se musela vložit policie.

Zpěvákově ‚něžnější polovičce‘ se znelíbila jeho návštěva striptýzového baru. Čekání v hotelovém pokoji v New Orleans zhruba do třetí hodiny ranní na jeho návrat ji vytočilo do běla. Když Ray J konečně z noční pařby dorazil, strhla se mela.

Rapper později uvedl na policii, že má po potyčce s hysterickou partnerkou mimo jiné naražená žebra, natržený ret a zpřetrhané vazy v koleni. Žena byla proto obviněna z domácího násilí a ublížení na těle.

Policii přivolala ochranka hotelu W French Quarter poté, co si jiní ubytovaní hosté stěžovali, že je z pokoje slyšet křik a výhrůžky zabitím. Navzdory výpovědi na policii později Ray J zaplatil deset tisíc dolarů právníkovi své přítelkyně. Na nejnovějších fotografiích na Instagramu přitom zpěvák, který zveřejnil v roce 2007 erotické video se svou bývalou přítelkyní Kim Kardashian, žádné viditelné stopy po napadení na obličeji nemá.


Přečtení článku: 23836x

Tisknout článek

Průměrná známka článku: 2.8

Pošli článek kamarádovi

Oznámkuj článek (1 - nejlepší): 1 2 3 4 5


Související články

10.05.2017, 09:43   Druha někdo pobodal na ulici, oznámila žena policii. V cele nakonec skončila ona
02.05.2017, 03:12   Žena v Chebu se vplížila do bytu spícího expřítele a brutálně ho zbila
19.04.2017, 13:02   Mladistvou dívku, která pobodala otce, obvinila policie z pokusu o vraždu
16.02.2017, 13:21   Na rodinné oslavě zbila příbuzného, až málem zemřel. Ženě hrozí osm let
10.02.2017, 14:49   Důchodkyni ze západního Slovenska obvinili z týrání manžela


Diskuse ke článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

Muž, Žena

E-mail:


(Vyplňte pouze tehdy, jestliže chcete být informování o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola: 

Opište znaky z obrázku do spodního pole:

 

 


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.