Doporučujeme


05. července 2006

Žena & Muž

Redaktor: radon

Aktualita

Mužom ide o život

Sú ľudia, ktorých téma feminizmu otravuje. Veď sú to len reči. Hovorí sa tiež, že kým nejde o život, nejde vlastne o nič. Ale mužom vo vyspelých krajinách už ide o život.

Diskuse ke článku (13)

Pokračování článku


27. června 2006

Názor

Redaktor: jis

Aktualita

Přirozenost je jenom jedna a lidskost také

Jeden z výdobytků socialistické vědy byla úporná snaha dělat, jako že je člověk jen výslednicí okolního působení.Takže dospělý proletář byl ve svém prostředí společensky osvícený a buržoa společensky znehodnocený.

Diskuse ke článku (22)

Pokračování článku


23. června 2006

Feminismus

Redaktor: jis

Aktualita

O feminismu, vulgárnosti, „chlapování“ a mužské „svoloči“.

Některé výsledky realizace feministické ideologie v české kotlině

Abych mohl napsat tento článek musím použít pár sprostých slov kalibru, kterému jsem se pokud možno vyhýbal, nemluvě už o jejich plném vypsání. Ani můj počítač je nechce a neustále je vyvrhuje červenou vlnovkou nesprávného tvaru a já jeho názor měnit nebudu. Ale doba se, jak se zdá, změnila.

Diskuse ke článku (42)

Pokračování článku


12. června 2006

Feminismus

Redaktor: murin

Aktualita

Nenávisť predsa zvítězila

Obete radikálneho feminizmu u nás

Feministky potřebovaly dokázat škodlivost mužů a proto se "ujaly" ZNÁSILNĚNÝCH žen, aby vzápětí konstatovaly, že (přesně v duchu totalitní logiky) " všichni muži jsou násilníci a to je všechno co jsou (cit. Marilyn French). Jinými slovy pod záminkou ochrany několika znásilněných žen (ignorujíc znásilněné děti a dokonce při gangovém typu i muže) chtěly dosáhnout, aby se kriminálníky automaticky stali všichni majitelé penisu.

Diskuse ke článku (84)

Pokračování článku


05. června 2006

Rovnoprávnost

Redaktor: jjj

Aktualita

Kvóty v rozhodovacích pozicích?

Diskriminace na druhou !

V rámci předvolebního boje jsme se setkávali s různými názory na věcné problémy. Ale jeden názor nám prezentovaly političky všech stran bez rozdílu: je třeba pozitivní diskriminace žen v rozhodujících pozicích. A to jak v politice, tak v ekonomické sféře. Je třeba se nebát říci jasně, že to je diskriminace NA DRUHOU!

Diskuse ke článku (158)

Pokračování článku


12. května 2006

Feminismus

Redaktor: Finrod Felagund

Aktualita

Co je feminismus?

aneb pohled od našich severních sousedů

Rzeczpospolita Polska

Od nedávna jsem odpůrcem feminismu. Došel jsem k závěru, že je to totalitární doktrína, která se snaží podlostí a sprostotou zavírat ústa těm, kteří se k ní vyjádří kriticky. Jejím jediným cílem není faktická rovnoprávnost, ale násilné vnucování jakýchsi "zásad zrovnoprávnění". Feminismus je náboženstvím, ve které je třeba věřit.

Diskuse ke článku (8)

Pokračování článku


29. dubna 2006

Feminismus

Redaktor: Finrod Felagund

Aktualita

Stejný plat za stejnou práci,

aneb kdyby blbost nadnášela, nefungovala by kvůli feministkám letecká doprava

Stejný plat za stejnou práci. To je jedno z „ostrých“ hesel, kterými nás dennodenně feministky bombardují a které používají jako důkaz o diskriminaci „odpornými kapitalisty“. Problém je nicméně trochu hlubší, než se může z povrchních statistik zdát.

Diskuse ke článku (72)

Pokračování článku


30. března 2006

Feminismus

Redaktor: radon

Aktualita

PROBLEMATICKÉ ZÁSLUHY AMERICKÝCH FEMINISTEK

„ Jsem žena, Portorikánka a lesbička. Však jinak bych zde nebyla dostala profesuru sociologie.“ Oceňme takovou upřímnost. Měřeno politicky korektním metrem, tohle jsou přece trumfy k nepřebití. Obsah mozku nemá šanci proti majetnictví vaječníků.

Diskuse ke článku (15)

Pokračování článku


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


ROVNOPRÁVNOST.cz je kolektivni tvooený, nezávislý, svobodný, názorový web. Jeho posláním je komentovat a zviditeloovat spoleeenské problémy týkající se mužu. Stránky vznikly za úeelem osvity a dokumentace. Cílem je umožnit všem publikovat svobodné názory formou elánku nebo diskuzních poíspivku. Stránky dávají svobodný prostor i kontroverzním názorum a tabuizovaným tématum, o kterých se veoejni nemluví nebo se bojí mluvit. Nesnaží se nikomu vnucovat cizí názor a nechávají na každém, aby si vytvooil svuj vlastní.

Copyright © 2007 Rovnopravnost.cz                Tvorba www - Web & Media a.s.